minecraft-1.2.5

Minecraft 1.2.5 İndir

 Minecraft 1.2.5 yaması ile oyuna yeni eklenen özelliklere gelin hep birlikte göz atalım. İlk olarak göze çarpan yenilik, son giriş yaptığınız bilgisayarın sizi hatırlaması. Ayrıca oyuna girdiğinizde eskiden chat sisteminde oluşan bir takım buglar da düzeltilmiş.  Ayrıca eskiden yaşanan ses efekti sorunu da büyük ölçüde çözülmüş. Oyuncuların harita düzenleme modunda bazen karşılaştığı düşme sorunu da tamamen fixlenmiş.

minecraft-1.2.5

Ayrıca artık “Ç, Ş” gibi Türkçe karakterlerinchat ekranına yapıştırılması sonucu ortaya çıkan sorunun önüne geçildi. Yani artık Türkçe karakterleri kullanabiliyoruz.  Ayrıca kedilerle ilgili çokça şikayet edilen bir durum olan kedilerin eşyaların üzerine oturması kaldırıldı. Ayrıca artık eskisi kadar evcil de değiller.

Sonuç olarak Minecraft 1.2.5 oyundaki bir çok hatayı gidererek, oyunun daha stabil olmasını sağlamış.

download

Minecraft 1.2.5 İndir” üzerine 13 düşünce

   1. Tuğçe

    Ben dowland a basiyorum fakat inmiyor , bu arada ben daha önce telefonuma minecraft 1.2.5 i bir çok yerden indirdim ve virüs girdi . Bu sitede herhangi bir virüs olmaması beni sevindirdi.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>