minecraft 1.4.5

Minecraft 1.4.5 İndir

10 per page paper writers

10 paragraph essay outline format

http://applecountrysnowmobileclub.com/?article=10-per-page-paper-writers&80a=c6

10 per page paper writers

http://bizantiq.ro/?article=10-point-essay&c7a=79 10 point essay

 • Lan özelliği eklendi.
 • Parçacık düzeltildi.
 • 1.4.4 uyumlandı.
 • Sabit lag eklendi.

10 point essay

Hemen lan özelliği ile başlayalım lan özelliğinde aynı modemden bağlanılan 2 yada daha fazla platformda lan özelliğini aktif ettiğiniz de arkadaşlarınızla yada tanıdıklarınızla karşılıklı minecraft oynayabilir ve kendinize yetki verebilirsiniz.

Parçacıklar düzeltildi, yani bazı kutuları dekor amacıyla yerleştirirken sağa sola kayıyordu ” Mojang ” ekibi bu sorunu düzeltmiş artık daha güzel icatlar çıkabilir.

En iyi özelliklerden biri de 1.4.4 uyumlu olması çünkü minecraft 1.4.5 güncelleştiğinde 1.4.4 serverler geride kalacak ve onlarında güncellemesi gerekecekti ancak bu özellikle güncelleştirmeye gerek kalamadı.

Sabit lag özelliği ise vereceğiniz 0-100 arası değer ile lagınızı o pozisyondan yukarı yada aşağı çıkmayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. (mod’larla)

Minecraft 1.4.5 indirmek için; (1. yol)

Minecraft 1.4.5 İndir” üzerine 4 düşünce

  1. admin Yazar

   Yazı içinde indirme linkleri mevcut server için ayrı client için ayrı dosyalar mevcut ihtiyacınız olanı indirip kullanabilirsiniz

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>