minecraft 1.4.5

Minecraft 1.4.5 İndir

minecraft 1.4.5

Merhabalar minecraftindir.gen.tr okurları, bu sefer ki sayfamız da ki 1.4.5 ‘i inceleyecek ve nasıl indirileceğini anlatacağız. Doğruyu söylemek gerekirse minecraft 1.4.5 sürümünün de pek bir göz alıcı güncelleme gelmedi, sadece bir kaç adet hatalar düzelttirildi. Bakalım yeni gelen özelliklerimiz nelermiş;

  • Lan özelliği eklendi.
  • Parçacık düzeltildi.
  • 1.4.4 uyumlandı.
  • Sabit lag eklendi.

Evet sadece ve sadece 3 adet özellik eklendi ancak bu 3 özelliklerden biri yani lag özelliği yaklaşık 10 özelliğe bedel gibi. :)

Hemen lan özelliği ile başlayalım lan özelliğinde aynı modemden bağlanılan 2 yada daha fazla platformda lan özelliğini aktif ettiğiniz de arkadaşlarınızla yada tanıdıklarınızla karşılıklı minecraft oynayabilir ve kendinize yetki verebilirsiniz.

Parçacıklar düzeltildi, yani bazı kutuları dekor amacıyla yerleştirirken sağa sola kayıyordu ” Mojang ” ekibi bu sorunu düzeltmiş artık daha güzel icatlar çıkabilir.

En iyi özelliklerden biri de 1.4.4 uyumlu olması çünkü minecraft 1.4.5 güncelleştiğinde 1.4.4 serverler geride kalacak ve onlarında güncellemesi gerekecekti ancak bu özellikle güncelleştirmeye gerek kalamadı.

Sabit lag özelliği ise vereceğiniz 0-100 arası değer ile lagınızı o pozisyondan yukarı yada aşağı çıkmayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. (mod’larla)

Minecraft 1.4.5 indirmek için; (1. yol)

Minecraft 1.4.5 İndir” üzerine 4 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>