Minecraft Bot Yapımı

Minecraft bot yapımı oldukça basittir. 5 adet tahta bloğu envanterimize koyup işlememiz sonucu ortaya üretim olarak bot çıkar. Tahta blokları ağaçlardan keserek elde edebilirsiniz. Ancak baltanız yoksa ağaç kesme işlemi biraz daha uzun sürecektir bu yüzden bot yapmadan önce bir adet balta yapmanızı öneririm.

Yaptığınız bot ile suyun üzerinde rahatlıkla gezintiye çıkabilirsiniz. Ancak botların bir dezavantajı vardır, o da çok kırılgan olmalıdır. En ufak bir darbede maalesef çok hızlı bir şekilde hasar görürler. Ayrıca eğer botu kontrol etmeyi bırakırsanız, botunuz sudaki akıntıya göre hareket etmeye başlayacaktır.  Botlar suda playerlardan daha hızlıdır ancak minecartlardan yavaştır. Botlarınızı karada da kullanabilirsiniz ancak karada oldukça yavaştırlar.

TripwireHookbir tuzak aracı. Bir ucundan diğer ucuna ip gerdiğinizde oturun ve olacakları izleyin.

BookandQuill ise adı üstünde bir kitap. Ancak bunu diğerlerinden ayıran bir fark var. Bu kitabın içeriğini siz oluşturuyorsunuz. Böylece arkadaşlarınıza notlar bırakabilir veya oyun anılarınızı yazabilirsiniz. Bir kitap en fazla 50 sayfadan oluşabilir.

Bütün bunların ışığında sizlerde Minecraft 1.3.1 İndir arzusu oluştuğunu biliyorum. İşte link http://minecraft.soft32.com/

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Minecraft Bot Yapımı için 4 cevap

 1. XxyigitxX der ki:

  ben yaptım ve çok beğendim
  çok güzel
  :D

 2. yasin der ki:

  internet sitesine nasıl bilim

 3. ntyrfı der ki:

  çok güzelllllllllllllllllllllllllllll .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>