MİNECRAFT BUĞDAY YAPIMI

Minecraft ‘ ta yaşam savaşı verebilmek için kahramanınızın karnını doyurmanız lazım. E hiç bir şey size hali hazırda sunulmuyor. Kendiniz çabalamalı ve kendiniz üretmelisiniz. İşte bu adımda size yemek için neler bulabilirsiniz, onları araştırdık.

 

Öncelikle yemek üretilmeniz için tohum gerekli ve bu tohumları yerde bulunan çimen bloklarına basın ve içinden düşen tohumları toplayın. Daha sonrasın da ise bir çapa yaratın. Sonrasında ise özellikle su olan bir bölgeye giderek toprağa Mouse ile sağ tıklayarak alanı uygun hale getirin. Daha sonrasında ise önceden topladığınız çim tohumlarını ekin ve çıkması için bekleyin. Bu hasılattan buğday elde edeceksiniz ve ekmek yapabileceksiniz.

 

Her türlü canavardan sakınmak için ise mutlaka bir mesela koyarak oranın aydınlanmasını sağlayın. Daha sonrasında ise ekmeğinizi yapıp afiyet ile yiyebilirsiniz.

Bu yazı Minecraft Yardım kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

MİNECRAFT BUĞDAY YAPIMI için 1 cevap

  1. hngkyg der ki:

    ya kardaş ben çiftliği yaptım ama büyüyolar tohumlar alıyom sol tuşla basıyom gidiyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>