Minecraft İndir

Minecraft indir, minecraft yükle, minecraft download

Minecraft indir’me bağlantıları aşağıda verilmiştir. Minecraft indir İstediğiniz Minecraft sürümünü indirebilirsiniz. Ayrıca isterseniz oyunun resmi sitesinden de indirebilirsiniz.

Minecraft oyunun yükleme dosyasını minecraft’ın kendi resmi sitesi üzerinden indirebilirsiniz 270 kb büyüklüğündeki bu dosya ile oyun yüklemeye başlayacaktır.
Bu dosyayı indirdiğinizde minecraft sunucularından oyunun en son sürümünü çok güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer bir kullanıcı hesabınız yok ise oyunun demo olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunu bir kere güncelledikten sonra internet bağlantısı olmadan bile minecraft oynayabilirsiniz.

Minecraft 1.3.1 İndir

Minecraft 1.2.5 İndir

Minecraft 1.4.2 İndir

Minecraft 1.4.6 İndir

Minecraft 1.4.5 İndir

Minecraft 1.5.1 İndir

Minecraft 1.4.7 İndir

Minecraft 1.6.2 İndir

Minecraft 1.7.2 İndir

Minecraft oyunun diğer işletim sistemlerinde de oynayabilirsiniz verecemiz bağlantılar sayesinde Mac Os ve Linux işetim sistemli bilgisayarlarda sorun bir şekilde minecraft oynayabilirsiniz.

Mac OS X için Minecraft

Linux / Diğer için Minecraft

Windows üzerinde çalışan bir sunucu kurmak isterseniz Minecraft_Server.exe dosyasını indirin ve çalıştırın bu uygulamayı çalıştırmanız için bilgisayarınızda java yüklü olması gerekmektedir.

Java indirmek için tıklayınız

Mojang firması tarafından üretilen oyun Java tabanlı bir online brwoser oyunu olarak piyasaya çıkmasına rağmen  yapılan güncellemeler ile indirip oynanabilen bir oyun haline geldi. Ne kadar indirilebilir bir oyun olsa da bilgisyarınız da java yüklü olması gerekmektedir. Minecraft aslında bir lego oyununa da benzetilebilir. elinizde sınırsız miktarda lego parçası bulunmakta ve bunlarla yapabilecekleriniz sizin hayal gücünüz ile sınırlı. Ayrıca elinizdeki malzemeleri birleştirerek yeni eşyalar da elde edebiliyorsunuz. Bu işlemede craftnig deniyor. Bu işlemi yapmak içinde Crafting table yapmanız gerekmektedir. Site içinde craft ne demek crafting table nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Düşük sistem gereksinimleri sayesinde düşük özellikli bilgisayarlarda bile sorunsuz bir şekilde oynan bu oyun ilk çıktığı zamanlarda oyunu yapan kişi bile bu kadar popüler olacağını bilmiyordu.

Oyunu oynayabilmeniz için öncelikle indirmeniz gerekmektedir. Oyun ilk başlarda sadece bilgisayara karşı oynanabiliyordu yapılan güncellemeler ile artık online yada ağ üzerinde multiplayer olarak da oynanabilmektedir. Oyun içinde 2 farkı mod bulunmaktadır. Birisi hayatta kalma diğeri ise yaratıcılık modları bunların hepsini sitemizi incelediğinde ne olduğunu öğreneceksiniz. Şimdilik size ilk tavsiyem minecraft başlangıç rehberi adlı yazımızı okumanız.

Arkadaşlar oyun ilk kurduğunuzda karışık gelebilir ne yapılması gerektiğin bilmiyor olabilirsiniz bunun için oyun başlangıç rehberini mutlaka dikkatlice okuyun.  Ayrıca oyun görüntüleri sizi hayal kırıklığına uğratabilir ama oyundaki asıl eğlenceli kısımda bu zaten.

Minecraft hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Minecraft oyunu ile ilgili yeni güncellemeler yayınlanmatadır. Fakat bunlar ücretsiz olarak oynanmıyor. Bunun için başka sitelerde gördüğünüz yeni sürümlere itibar etmeyiniz indirdiğinizde göreceksinizki bu indirdiğiniz dosyaları eski minecraft sürümleridir. Güncellemeler ile ilgili yazımıza bakabilirsiniz.

Minecraft sitemiz hızla büyüdü ve şu anda googleye göre en iyi minecraft siteleri arasında 3. sıradayız kısa bir sürede bu başarıyı elde ettik.
Minecraft serüvenimiz son hızla devam ediyoruz. Bu yazıyı son güncellediğimiz de 3. sırada olduğumuzu yazmıştım. Bir kademe daha yükseldik ve 3. sıradan 2. sıraya yükselmiş bulunuyoruz inşallah kısa sürede minecraft indir kelimesinde ilk sıradaki yerimizi alacağız. Sizde bu yarışta bize yardımcı olmak isterseniz bize site adresimizi facebook, google plus ve twitter gibi sosyal alanlarda site adresimizi paylaşabilirsiniz

Bu yazı Minecraft İndir kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Minecraft İndir için 80 cevap

 1. lolol der ki:

  peki ya windows kulananlar ne olacak

 2. illaki ilaki illaki ilaki sanki mama kafa XD

 3. yorumumu beğenene özel bir oyunindircem :D :) :( :/

 4. MehmetCan der ki:

  yorumumu beğenene bir oyun indircem :)

 5. Recep der ki:

  pipili adamlar
  :D :D :D :) : :D :D :D :D :) :)
  hahahahaha!!!

 6. Recep der ki:

  nasıl indirccezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!! :( :( :( :’(

 7. sikici der ki:

  nasıl indircemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>