Minecraft İndirme Bağlantıları

Minecraft oyunu çıktığı günden bu yana sürekli güncellenmektedir. Bu güncellemelerde yeni özellikler eklendiği gibi bazı özellüklerde oyundan çıkartılmakta. Bazı minecraft oyuncuları oyunun eski versiyonlarını daha çok sevmekte bazılarıda yeni güncellemeleri hemen indirip oyunun en güncel haliyle oynamak ister. Burada Minecraft oyunun şimdiye kadar çıkartılmış olan tüm sürümlerinin indirme bağlantılarını verecem. Oyunları indirdikten sonra kesinlikle güncelleme yapmayın yoksa yine son sürüme güncellenir.

Oyunun şimdiye kadar en çok sevilen sürümü minecraft 1.2.5 sürümüdür. Oldukça eski bir sürümdür ama hala bir çok kullanıcı 1.2.5 sürümünü oynamak istiyorlar.

1.25 de sonra en çok oynan sürüm ise şüphesiz. Minecraft 1.5.1 sürümüdür bu sürümde oyunda bir çok değişiklik geldi atlar ve eşekler bu sürümde eklendi. Oyun içinde ata binme olayı geldi. Ayrıca bu sürümde hava olaylarıda eklendi yıldırımlı havaları bu sürümde görmeye başladık

Minecraft 1.5.1 sürümünü indirmek için tıkla

Minecraftın en çok istenen sürümleri bunardır birde son sürümünü oynamak isterseniz 1.8 sürümünü oynamanız gerekmektedir.

1.8 de artık eski yaratıkları göremeyebilirsiniz. Bunun yerine farklı yaratılar ve değişik küpler oyuna eklenmiş durumda. 1.8 indirmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Minecraft İndirme Bağlantıları” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>