Minecraft İndirme

Bazı arkadaşlar minecraft oyunu indiriken sorun yaşadıklarını belirtmişler. Şu an sunucumuzda hiç bir sorunun olmadığını belirtmek isteriz. Beklemeden oyunu indirebilirsiniz.

Şimdi size resimli olarak minecraft oyunun nasıl indirebileceğinizi anlatacağım. Öncelikle minecraft indirme sayfamıza gidiyoruz. Bakın bu sayfanın alt kısmında minecraft sürümleri bulunnmaktadır.

Minecraft İndir

Minecraft İndir

 

 

 

 

Yukardaki resimde minecraft sürümleri gayet net bir şekilde görülüyor. Buradan minecraft oyununun hangi sürümünü indirmek istiyorsanız onu tıklıyorsunuz. 1.31 ve 1.2.5 sürümleri kendi sunucumuzda bulunmaktadır oyunu tam olarak indirebilirsiniz. 1.4.2 sürümü ise oyunu kendi sitesinden inmektedir. Lisansınız yok ise oynayamazsınız.

Örnek olarak minecraft 1.2.5 sürümünü indiriyoruz. Resimde görünen Minecraft 1.2.5 indir bağlantısınıa tıklıyoruz. Açılan sayfada en alt kısmında download adında bir buton var ne olduğunu görmeniz için burayada ekliyorum.

download

 

Bu resime tıkladığınız zaman minecraft 1.2.5 sürümü bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır.

Download butonuna bastığımızda minecraft 1.2.5 inmeye başlıyor

Download butonuna bastığımızda minecraft 1.2.5 inmeye başlıyor

Resimde görüldüğü gibi minecraft inmeye başıyor. Bu ekranda sabit diske kaydet seçeneğini işeretliyoruz ve tamam diyoruz. Yaklaşık 50 MB büyüklüğündeki oyun dosyamız inmeye başlıyor. İndirme işlemi bittikden sonra winrar ile dosyları klasöre çıkartarak oyunu oynamaya balayabiliriz. Hepsi bu kadar lütfen bundan sonra indiremiyorum gibi gereksiz yorumlar yapmayınız. Bundan s0nraki yazımızda ise oyunun nasıl oynandığını göstereceğim. Bazı arkadaşlar oyunu oynarkende problemler yaşıyorlarmış.

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Minecraft İndirme için 1 cevap

  1. Ömer der ki:

    Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>