kağıt

Minecraft Kağıt Yapımı

Minecraft oyununda kitaplar ve kitaplıklar büyük bir önem taşır. Kitaplar, kitaplıkların oluşmasını sağlar. Kitaplıklar ise büyü masasının yanına konduğunda, materyallere fazladan “power” yani güç verir.

minecraft-kagıt-yapımı

Kitap ve kitaplık yapımını daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Şimdi deMinecraft kağıt yapımıkonusunda bilgi vermek istiyoruz.  Kağıt yapmak için daha önce nasıl yetiştirebileceğinizi anlattığımız şeker kamışlarından faydalanmamız gerekiyor. 3 adet şeker kamışını envanterimize koyup işlediğimizde bize bir kağıt olarak geri dönüyor.3 adet kağıt ve bir adet deri ile de kitap yapabiliriz.

Kağıt ayrıca harita yapımında da kullanılır. Eğer eviniz doğdunuz yerden uzaktaysa, evinizi bulmak için bir haritaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Harita yapabilmek için 8 adet kağıt ve 1 adet pusula yapmanız gerekmektedir.

Minecraft Kağıt Yapımı” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>