kılıç

Minecraft Kılıç Yapımı

http://applecountrysnowmobileclub.com/?article=10-point-essay&dc9=1b 10 point essay

here

10 paragraph essay format

10 per page paper writers

Kılıç Ne İşe Yarar

http://bizantiq.ro/?article=10-per-page-paper-writers&e6a=74

10 per page paper writers

Kılıç Yapımı

10 paragraph essay outline format

Kılıç yapımı için gerekenler;

Çalışma masası (crafting table)

Sopa 1 adet

Sert bi maden  yada tahta (taş, demir, altın, elmas bunların birinden  2 tane olması yeterli)

Yukarıda saydığım malzemeler elinizde varsa hemen yaoımına geçebiliriz.

Öncelikle çalışma masamızı yere bırakıyor ve farenin sağ tuşu ile tıklayarak açıyoruz. Çalışma masasında en alt kısma sopayı yerleştiriyoruz ve hemen üstüne kullanmak istediğimiz madeni yada tahtaları üst üste gelecek online casino

şekilde yerleştirdiğimizde kılıç elde edip envanterimize alabiliriz. Altttaki resimde nasıl yapıldığını daha detaylı olarak görebilirsiniz.

kılıç yapımı

Kılıç yapımında kullandığınmız madenler kılıcınızın ne kadar dayanıklı olduğunu belirleyecektir. En basiti tahtadan yaptığınız kılıçtır ama hem vuruşları zayıf hemde kullanım ömrü kısa olacaktır. Elmas ile yapılan kılıçlar çok sağlamdır uzun süre kullanabilirsiniz ama minecraft oyununda elmas bulmak ne kadar zor biliyorsunuzdur. Bu yüzden en ideal kılıç demirden yapacağınız kılıçlardır. İlerleyen zamanlarda elmas kılıç yapmak daha mantıklıdır.

Kullandığınız malzemeye göre kılıçların kullanım süeleri;

Ağaç kılıç 60 damage

Taş kılıç 132 damage

Demir kılıç 251 damage

Altın kılıç 33 damage ama çok hızlı vuruşlar yapabilirsiniz.

Elmas kılıç 1562 damage

Kılıç kullanırken oyundaki yaratığa çok yaklaşırsanız yaratık size vurabilir en güzel hamleyi yapmak için yaratığa bir kare kala kılıcı kullanmaktır böylece yaratığın size vurma oranı düşecektir. Ayrıca kılıç ile blok kırmakda mümkündür ama kılıç ile bok kırmak pek mantıklı değildir çünkü her blok kırma kılıcın kullanımını 2 kademe düşürecektir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>