Minecraft Kitap Yapımı

Minecraft kitap yapımı size bir takım yararlar sağlayacaktır. Her şeyden önce dekor olarak kullanabileceğiniz gibi 3 tane kitabın yanı sıra birkaç tane daha materyali bir araya getirdiğinizde, büyü masaları için oldukça yararlı olan “kitaplık” yapabilirsiniz. Kitaplık yapımını bir başka yazımızda anlatmıştık.

Şimdi kitap yapımının nasıl yapıldığını anlatalım. Öncelikle gerekli olan malzemelerin başında kâğıt geliyor. Kâğıt için, daha önceki yazılarımızda nasıl yetiştireceğinizi anlattığımız, 3 adet şeker kamışına ihtiyacımız var. Bu üç şeker kamışını envanterimize koyup işlediğimizde kâğıt üretiyoruz. Toplam 3 adet kâğıda ihtiyacımız var. Ayrıca bu kâğıtlarla harita da yapabilirsiniz.

Bunun dışında bir de deri gerekiyor. Deriyi de inekleri öldürüp bulabiliriz. 1 deri ve 3 adet kağıdı envanterimize koyup işlediğimizde kitap üretmiş oluruz.

Bu yazı Minecraft Yardım kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Minecraft Kitap Yapımı için 8 cevap

 1. demir der ki:

  ya bune resim olacağına yazıyla söyleyinde bunu yazan kişi resimle yapsın olur mu

 2. demir der ki:

  ya bune resim deüil yazı yapıyo ya bunu kim yazmışsa resimle yapsın

 3. Admin der ki:

  Hey sen seni ben bidaha burda görmeyim tam ı lan mal
  senin gibileri çok gördük admin yazanları ulan mal iki kişi adminiz başka kimse yoktur

 4. efe der ki:

  hey resim yok resim koyun şuraya anlamıyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>