Minecraft Kitaplık Yapımı

Minecraft oyunda kitaplar ve kitaplık oldulça büyük bir öneme sahiptir, özellikle büyü masası yani “enchanttable”ıolanların Minecraft kitaplık yapımı makalemizi dikkatlice okumalarını öneririz.

Nedenine gelecek olursak, büyü masasının etrafında ne kadar çok kitaplık olursa, büyü yapacağınız eşyaya daha fazla power gelir. Bu yüzden ne kadar çok kitaplık, o kadar çok güç anlamına geliyor.

Kitaplık yapımından önce yapmanız gereken materyal 3 adet kitaptır.Minecraft kitap yapımı için gerekli olan eşyalar: 3 adet kâğıt ve bir adet deridir. Envanterimize bu malzemeleri yerleştirip işlediğimizde ortaya kitap çıkar.

3 adet kitap ve 6 adet tahtayı envanterimize yerleştirip işlediğimiz zaman ise ortaya kitaplık çıkacaktır. Kitaplarınızı evlerinizi dekore etmek için kullanabileceğiniz gibi yukarı da anlattığımız amaç için de kullanabilirsiniz.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Minecraft Kitaplık Yapımı için 1 cevap

  1. yusufcan der ki:

    kitaplık bundamı işe yarıyo vaybe..!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>