Minecraft Köylü Yapma

Minecraft Köylü, orjinal adıyla Villager pasif bir NPC’dir. NPC köylerinin etrafında veya binaların içinde spawn olurlar. Karakteristik özellikleri kocaman kafaları ve yeşil gözleridir. Ayrıca büyük ve şekilsiz bir burna sahiptirler.

Ayrıca toplumdaki görevlerine göre değişiklik gösteren 6 farklı skin’e sahiptirler. Köylülere saldırılmadıkça köylüler playera saldırmazlar. İçlerinden birini öldürdüğünüzde ise diğerleri size karşı kin gütmez, bir şey olmamış gibi davranırlar. Zombileri görür görmez ortamdan uzaklaşırlar. Pasif birer NPC olsalar da playerlar ile etkileşim haline girebilirler, onlarla ticaret yani trade yapabilirler.

Tuzağa düşürdüğünüz zaman ise kaçabilecekleri en kolay yolu bulmayı denemeye başlarlar. Eğer boylarının yetemeyeceği büyüklükte bir odada onları tutsak ettiyseniz yataklarınızın üstünden zıplayarak kaçacaklarından emin olabilirsiniz.

Bu yazı Minecraft İndir kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Minecraft Köylü Yapma için 5 cevap

 1. RuhSuz der ki:

  şansın yoktur sadece köylüye sağtıjkladınmı sen ona istedini oda sana istedini veriyor

 2. RuhSuz der ki:

  ben minecraftın en iyi oyuncusuyum çünkü en güçlü waampir sikinim ve tüm ayrın ve aytın kömür herşeyden var :)

 3. süleyman der ki:

  köylü ile takas nasıl olur?

 4. Ataberk der ki:

  Arkadaşım ben bu köylünün skinini ve mesela sağ tıkladığımda görev felan verme şansım hiç var mı ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>