Minecraft Köylü Yapma

Minecraft Köylü, orjinal adıyla Villager pasif bir NPC’dir. NPC köylerinin etrafında veya binaların içinde spawn olurlar. Karakteristik özellikleri kocaman kafaları ve yeşil gözleridir. Ayrıca büyük ve şekilsiz bir burna sahiptirler.

Ayrıca toplumdaki görevlerine göre değişiklik gösteren 6 farklı skin’e sahiptirler. Köylülere saldırılmadıkça köylüler playera saldırmazlar. İçlerinden birini öldürdüğünüzde ise diğerleri size karşı kin gütmez, bir şey olmamış gibi davranırlar. Zombileri görür görmez ortamdan uzaklaşırlar. Pasif birer NPC olsalar da playerlar ile etkileşim haline girebilirler, onlarla ticaret yani trade yapabilirler.

Tuzağa düşürdüğünüz zaman ise kaçabilecekleri en kolay yolu bulmayı denemeye başlarlar. Eğer boylarının yetemeyeceği büyüklükte bir odada onları tutsak ettiyseniz yataklarınızın üstünden zıplayarak kaçacaklarından emin olabilirsiniz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

admin hakkında

96 yılından beridir bilgisayar sektöründe çalışmaktayım. Şu ana kadar bir çok web sitesi için yöneticilik ve editörlük yaptım. Şimdilerde ise günümüzün en popüler oyunlarından olan Minecraft için yardım ve destek vermekteyim. Ayrıca oyun güncellemelerini de yakından takip ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>