Minecraft Kürek Yapımı

kürekOyun içinde çok lazım olacak eşyalardan biriside kürektir. Kürek sayesinde toprak yada kum gibi zeminleri çok daha hızlı kazabilirsiniz. Kullanacağınız maddelere göre 5 farklı kürek tipi vardır bunlardan en sağlamı altın ile yaptığınız kürektir diğerlerine göre daha uzun bir süre kullanabilirsiniz. İsterseniz odun ve beton gibi malzemelerden de kürek yapabilirsiniz fakat bunlar altın madeni ile yaptığınız kadar uzun ömürlü olmayacaktır.

Kürek yapımında kazma yapımında olduğu gibi 2 adet  oduna ihtiyaç vardır 2 adet odunu ve kullanmak istediğiniz madeni aşağıdaki resimde gösterildiği gibi dizerseniz kürek sahibi olabilirsiniz.

Kürek Yapımı

Kürek yaptıktan sonra size tavsiyemiz kumlu yerlerde küreği kullanmanız böylece kazmanızı boş yere kullanmaz ve eskimesini önlemiş olursunuz. Basit bir ayrıntı ama uzun zamanda çok işinize yarayacaktır.

Bu yazı Minecraft Yardım kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Minecraft Kürek Yapımı için 3 cevap

  1. deniz12 der ki:

    arkadaslar uyelik gerekmiyor sagolsun elleriiinizde n operim

  2. Geri izleme: Minecarft Orak Yapımı | Minecraft İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>