Minecraft Ok Yapmımı

okDaha eski yazılarımda Minecraft yay yapımı nı anlatmıştım fakat ok yapımı ile ilgili bir bilgi vermemişim. Galiba o bölümü atlamışım gecikmeli olarak Minecraft ok yapımını  anlatıyorum. İlk önce şunu diyelim ok olmadan yayda hiç bir işe yaramaz. Yay yapıyorsanız mutlaka ok’da yapmak zorundasınız. Yay ve ok bir takımdır. İkisi birlikte çok güzel bir saldırı ve savunma aracıdır. Gelelim ok yapımı için gereken malzemelere. Bir adet tüy tavuklardan düşürebilirsiniz bir adet sopa(bakınız minecraft sopa yapımı) ve bir tanede çakmak taşınız (çakıl kazarken bol miktarda bulabilirsiniz.) var ise ok yapabilirsiniz. Bu saydığım malzemeleri carftin tableye aşağıdaki resimde gösterildiğin gibi yerleştirirseniz 4 tane ok elde etmiş olursunuz. minecraft ok yapımıAyrıca oyundaki isekeletleri (skeleton) öldürdüğünüzde de ok düşürme ihtimaliniz vardır.

Bu yazı Minecraft Yardım kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Minecraft Ok Yapmımı için 1 cevap

  1. ELİF der ki:

    ELLERİNİZE SAĞLIK GÜZEL BİR SİTE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>