Minecraft Zindan Bulma

Zindan, Minecraft oyununda sıklıkla görülebilen bir yer altı oluşumudur. Dungeon da denebilir. Genellikle küçük odalardan oluşurlar. İçlerinde Cobblestone, Moss Stone bulunduğu gibi düşmancı bir Mob spawnı da bulunur. Zindanların bulunmak istenmesinin en büyük nedeni de içlerinde bulundukları “Chestler”dir . Ancak bazı zindanlarda chest çıkmama olasılığı da yok değil.

Peki minecraft zindan bulma yöntemleri neler, biraz bunlara değinelim. Minecraft dungeon bulmak için izlenebilecek en kolay yöntemlerden biri, terkedilmiş maden ocaklarının ya da mağaraların içerisinde “Moss Stone” ya da  “cobblestone” aramak.

Bir diğer yol ise yeraltındaki  zombi ve örümceklerin sesini dinlemek. Eğer onların yerlerini tespit edebilirseniz, muhtemelen bir mağara ya da dungeon bulacaksınız.

Elbette hile kullanmayı tercih edenlerdenseniz, daha kolay bir yolu var. “Map Viewer” adlı program ile dungeonları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Minecraft Zindan Bulma için 3 cevap

  1. anonim der ki:

    link vereydin şimdi ingilizce yazılım olduğu için bulmak zor oluyor

  2. Resul der ki:

    Gecen Kafes gördüm icinde zombi vardı ne odunu şaşırdım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>